جستجو

پیام ویژه

 اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
30. مرداد 1396
28. ذي‌القعده 1438
21. آگوست 2017

اوقات شرعی


 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

با هدف توسعه فرهنگ سازماني و تحول و نوآوري صورت گرفت:

برگزاري نشست مسؤولان ستادي و استاني سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه…

با هدف توسعه فرهنگ سازماني و تحول و نوآوري صورت گرفت: با هدف توسعه فرهنگ سازماني و تحول و نوآوري صورت گرفت:

حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی

مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی صبح جمعه ۲۰ مرداد با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد امین سازگارنژاد…

حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی

مشاور رياست سازمان و مدير كل امور مالي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور:

تأكيد بر ايجاد فضاي فرهنگي و ورزشي و ترويج صميميت و دوستي بين بانوان سازمانحميده قنبري مشاور رياست سازمان و مدير كل…

مشاور رياست سازمان و مدير كل امور مالي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور: مشاور رياست سازمان و مدير كل امور مالي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور:

بازدید وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی و هیئت همراه از مرکز تربیت مربی

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ؛ روز شنبه چهاردهم مرداد ماه جاری مارکو…

بازدید وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی و هیئت همراه از مرکز تربیت مربی بازدید وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی و هیئت همراه از مرکز تربیت مربی

در سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور صورت گرفت:

ديدار رئيس سازمان با رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز استان هرمزگان معاون وزيرتعاون كار و رفاه اجتماعي  و رئيس سازمان آموزش فني…

در سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور صورت گرفت: در سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور صورت گرفت:
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
بازدید وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی و هیئت همراه از مرکز تربیت مربی
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 10:24

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ؛ روز شنبه چهاردهم مرداد ماه جاری مارکو پاویچ وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی به همراه استریبور کیکرتس سفیر این کشور در ایران و هیئت همراه با همراهی محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، حمیدرضا ثابت نژاد معاون پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان و مسئولان مرکز از مرکز تربیت مربی بازدید کردند .
بنا بر این گزارش در ابتدای این دیدار محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی ؛ به معرفی سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت .
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: پس از این بازدید بتوان همکاری های مشترکی بین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مجموعه مربوط به آموزش های کشور جمهوری کرواسی ایجاد نمود .
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت :  تبادل تجربیات فی ما بین جزو اهداف این دیدار می باشد ، و ما می توانیم دوره های آموزشی را در کشور جمهوری کرواسی برگزار و یا افرادی را از ایران برای آموزش دیدن اعزام نماییم و همچنین اساتیدی را از کشور جمهوری کرواسی به ایران دعوت نماییم .
محمد امین سازگارنژاد همچنین افزود : ما پیش نویسی را آماده کرده و در آن پیشنهادهای خودمان را برای همکاری های آموزشی ارائه می نماییم و در هر حوزه ای که مورد استقبال قرار گرفت ، حاضر به عقد تفاهم نامه همکاری هستیم.
وی در خاتمه اذعان داشت : ما با کشورهای اروپایی از جمله آلمان و اتریش همکاری و همراهی نزدیکی داریم و با فرانسه و ایتالیا هم به همین صورت و به نظر من کشور جمهوری کرواسی یک نقطه خاص و خوبی در اروپا برای پیشرفت و توسعه بوده و برای انتقال تجارب و همکاری ها برای ما خیلی موثر می باشد و ما مفتخر و امیدوار هستیم این همکاری ها شکل گیرد.
در ادامه مارکو پاویچ وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی ضمن تقدیر و تشکر از هماهنگی جهت این دیدار و ابراز خرسندی از توانمندی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای و مرکز تربیت مربی  گفت : ما مدنظر داریم در کشور جمهوری کرواسی چند مرکز بزرگ فنی و حرفه ای را با کمک های اتحادیه اروپا تأسیس کنیم .
وی همچنین افزود : جوانان جویای کار زیادی در کشور ما هستند و همچنین در زمینه توریسم و عمران هم جای کار زیادی داریم و علاقه مند هستیم در این زمینه ها کار کنیم و فکر می کنیم تجاربی که شما دارید  می تواند در این حوزه ها به ما کمک کند.
وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی افزود : ما زمینه های همکاری مشترک خیلی خوبی بین دو کشور داریم و امیدواریم بتوانیم این همکاری را به انجام برسانیم.
در پایان این نشست میهمانان از دپارتمان های برق ، فناوری خودروهای تجاری و کشاورزی ، الکترونیک و تأسیسات مرکز تربیت مربی  بازدید بعمل آوردند.

 
 
     

ورود به پورتال

ترجمه سایت

پیوندهای مهمآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز1222
mod_vvisit_counterدیروز2529
mod_vvisit_counterاین هفته1222
mod_vvisit_counterکل بازدیدها2708646

پیوندهای ملی

کاربران آنلاین

ما 84 مهمان آنلاین داریم