جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
26. تیر 1397
4. ذي‌القعده 1439
17. جولای 2018

اوقات شرعی


 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور:

بیش از 50 درصد آموزش های مهارتی ارائه شده به کارجویان در سطح ملی به اشتغال می انجامد معاون وزیر تعاون، کار…

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور:

هم زمان با هفته معرفي مشاغل؛بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور برگزار مي شود

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور هم زمان با هفته مشاغل، بازديد همگاني از بيش از 600 مركز آموزش فني و…

هم زمان با هفته معرفي مشاغل؛بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور برگزار مي شود هم زمان با هفته معرفي مشاغل؛بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور برگزار مي شود

درمراسم افتتاح مرکز آموزش جوارکارگاهی شرکت نیان الکترونیک در شهرک صنعتی توس مشهد مطرح شد:

توسعه ارتباط با صنعت از اهداف و برنامه های اولویت دار سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور است معاون وزیر و…

درمراسم افتتاح مرکز آموزش جوارکارگاهی شرکت نیان الکترونیک در شهرک صنعتی توس مشهد مطرح شد: درمراسم افتتاح مرکز آموزش جوارکارگاهی شرکت نیان الکترونیک در شهرک صنعتی توس مشهد مطرح شد:

در اولین همایش مهارت آموختگان کارآفرین مشهد مطرح شد:مهارت آموزی یک سبک زندگی است

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اولین همایش مهارت آموختگان کارآفرین در مشهد گفت: مهارت آموزی…

در اولین همایش مهارت آموختگان کارآفرین مشهد مطرح شد:مهارت آموزی یک سبک زندگی است در اولین همایش مهارت آموختگان کارآفرین مشهد مطرح شد:مهارت آموزی یک سبک زندگی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛

جامعه ما هنوز به ارزش و جایگاه واقعی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای واقف نیست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان…

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
بازدید وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی و هیئت همراه از مرکز تربیت مربی
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 10:24

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای ؛ روز شنبه چهاردهم مرداد ماه جاری مارکو پاویچ وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی به همراه استریبور کیکرتس سفیر این کشور در ایران و هیئت همراه با همراهی محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، حمیدرضا ثابت نژاد معاون پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان و مسئولان مرکز از مرکز تربیت مربی بازدید کردند .
بنا بر این گزارش در ابتدای این دیدار محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی ؛ به معرفی سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت .
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: پس از این بازدید بتوان همکاری های مشترکی بین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مجموعه مربوط به آموزش های کشور جمهوری کرواسی ایجاد نمود .
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت :  تبادل تجربیات فی ما بین جزو اهداف این دیدار می باشد ، و ما می توانیم دوره های آموزشی را در کشور جمهوری کرواسی برگزار و یا افرادی را از ایران برای آموزش دیدن اعزام نماییم و همچنین اساتیدی را از کشور جمهوری کرواسی به ایران دعوت نماییم .
محمد امین سازگارنژاد همچنین افزود : ما پیش نویسی را آماده کرده و در آن پیشنهادهای خودمان را برای همکاری های آموزشی ارائه می نماییم و در هر حوزه ای که مورد استقبال قرار گرفت ، حاضر به عقد تفاهم نامه همکاری هستیم.
وی در خاتمه اذعان داشت : ما با کشورهای اروپایی از جمله آلمان و اتریش همکاری و همراهی نزدیکی داریم و با فرانسه و ایتالیا هم به همین صورت و به نظر من کشور جمهوری کرواسی یک نقطه خاص و خوبی در اروپا برای پیشرفت و توسعه بوده و برای انتقال تجارب و همکاری ها برای ما خیلی موثر می باشد و ما مفتخر و امیدوار هستیم این همکاری ها شکل گیرد.
در ادامه مارکو پاویچ وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی ضمن تقدیر و تشکر از هماهنگی جهت این دیدار و ابراز خرسندی از توانمندی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای و مرکز تربیت مربی  گفت : ما مدنظر داریم در کشور جمهوری کرواسی چند مرکز بزرگ فنی و حرفه ای را با کمک های اتحادیه اروپا تأسیس کنیم .
وی همچنین افزود : جوانان جویای کار زیادی در کشور ما هستند و همچنین در زمینه توریسم و عمران هم جای کار زیادی داریم و علاقه مند هستیم در این زمینه ها کار کنیم و فکر می کنیم تجاربی که شما دارید  می تواند در این حوزه ها به ما کمک کند.
وزیر کار و امور بازنشستگی کشور جمهوری کرواسی افزود : ما زمینه های همکاری مشترک خیلی خوبی بین دو کشور داریم و امیدواریم بتوانیم این همکاری را به انجام برسانیم.
در پایان این نشست میهمانان از دپارتمان های برق ، فناوری خودروهای تجاری و کشاورزی ، الکترونیک و تأسیسات مرکز تربیت مربی  بازدید بعمل آوردند.

 
 
     

ورود به پورتال

ترجمه سایت

پیوندهای مهمآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز2998
mod_vvisit_counterدیروز3410
mod_vvisit_counterاین هفته6408
mod_vvisit_counterکل بازدیدها3744645

پیوندهای ملی

کاربران آنلاین

ما 118 مهمان آنلاین داریم