جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
01. خرداد 1398
17. رمضان 1440
22. می 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
سند برنامه‌های اجرایی مراکز آموزشی و ادارات تابعه مبادله شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 29 بهمن 1397 ساعت 10:15

سند برنامه‌های اجرایی مراکز آموزشی ، ادارات آموزشگاههای آزاد و آزمون و سنجش ارزشیابی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم با حضور مدیر کل این استان مبادله شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم،دکتر احمد عطارنیا،مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در آیین  مبادله سند اجرایی آموزش مهارتی بین روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و ادارات تابعه  استان با اشاره به تدوین این سند برای تحقق برنامه‌های سال 1398 اظهار داشت: سند تعهدات برنامه‌های اجرایی- آموزشی سال آینده  با هدف تحقق اهداف اسناد بالادستی به ویژه سند چشم اندازکشور در افق سال 1400 و سیاست‌های کلی اشتغال و اقتصاد مقاومتی تدوین و مبادله شد.
وی با بیان اینکه سند اجرایی آموزش مهارتی استان قم با مشارکت همگانی تدوین شده افزود : سند مذکور برنامه‌ریزی برای توسعه اقتصادی – اجتماعی و فرهنگی و برنامه‌های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان قم با استفاده از خرد جمعی و مشارکت مدیران وکارشناسان خبره آموزش فنی و حرفه‌ای مبتنی بر راهبردهای مربوطه شامل شده است.

عطارنیا افزود: . این سند مبنای ارزیابی مرکز بوده همچنین ضریب بهره برداری مرکز از جمله شاخص های مهم ارزیابی می باشد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم با بیان اینکه سند راهبردی آموزش مهارتی استان بر اساس ظرفیت‌ها و نیازهای قم تدوین شده خاطر نشان کرد: تعهدات منتاظر با هریک از اداره داخلی از جمله حوزه‌های آموزش ، بهسازی و هدایت شغلی ، راهبردی اجرای آموزش ، آموزشگاه‌های آزاد ، سنجش مهارت ، پژوهش ، طرح و برنامه‌ریزی درسی ، مسابقات ملی مهارت،روابط عمومی و دیگر بخش‌ها در سند مذکور گنجانده شده است .
عطارنیا بیان کرد: در راستای برنامه ریزی برای اجرایی کردن تعهدات مندرج در سند مذکور ،مسئولیت تمامی حوزه‌ها به تفکیک ظرفیت های هر شهرستان مشخص شده تا با برنامه ریزی منسجم این تعهدات محقق شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در پایان خاطرنشان کرد: امید آنکه در سال 1398 با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره مندی و عزم راسخ تلاشگران عرصه مهارت آموزی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در سطوح صف و اداره کل، شاهد تحقق اهداف متعالی دولت تدبیر و امید در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه در عرصه اشتغال پایدار باشیم.

 
 
     

پیوندهای ملی