جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
06. خرداد 1398
21. رمضان 1440
26. می 2019

اوقات شرعی

Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در همایش نکوداشت خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر استان قم صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 28 آذر 1397 ساعت 09:09

دریافت لوح سپاس توسط مربی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم
در همایش نکوداشت خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر استان قم، لوح سپاس به مربی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، در همایش تقدیر از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر با عنوان «نکوداشت خدمات داوطلبانه» که به مناسبت روز جهانی داوطلبان و در فرهنگسرای جوان استان برگزار شد، در حضور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور و جمعی از مدیران ارشد استان، از سید فواد برقعی، مربی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بدلیل انجام خدمات داوطلبانه، با اهداء لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از این لوح سپاس که به امضاء دکتر گلفشان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم رسیده، آمده است: اقدام به کار داوطلبانه و حضور موثر و اهتمام به امور خیر، علی الخصوص وقتی به تسکین آلام دردمندان و مرهم نهادن بر زخم آسیب دیدگان بیانجامد، حاصل توفیق الهی و احساس مسئولیت انسانی است که شما داوطلب عزیز به لطف خدا از آنها برخوردارید.
اکنون که نسیم امواج دریای بیکران الهی شامل حال شما گردیده تا در راستای ترویج، تعمیم و تعمیق فرهنگ خدمت به همنوع گام برداشته و با استعانت از الطاف خداوند متعال جهت حمایت از محرومان نقش با شکوهی را ایفا نموده اید به مصداق حدیث شریف: «من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عز و جل» و به منظور قدردانی از حضور متعهدانه و تلاش صادقانه جنابعالی این لوح سپاس را تقدیم می نمایم. توفیق و سعادت روز افزون شما را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.
لازم به ذکر است که نامبرده در سالهای 1387، 1392، 1393، 1394 و 1396 بعنوان داوطلب نمونه استان قم و در سال 1393 بعنوان رئیس خانه داوطلب نمونه کشور انتخاب شده است.

پیوندهای ملی