جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
07. فروردین 1398
20. رجب 1440
27. مارس 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
برگزاری دوره های آموزش مهارتی ویژه بهبود یافتگان مواد مخدر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یکشنبه, 14 مرداد 1397 ساعت 09:57

بازدید معاون و کارشناسان اداره کل بهزیستی استان قم از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)
مهندس حیدری رئیس مرکز ضمن اعلام این خبر ، این بازدید را در راستای آشنایی با کارگاههای آموزشی و هماهنگی جهت اجرای تعهدات استانی در خصوص برگزاری دوره های آموزش مهارتی به بهبود یافتگان مواد مخدر دانست .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ، در این بازدید که آقایان یزدیان معاون آموزش ،پژوهش و برنامه ریزی ، خلیلی رئیس اداره آموزش و محمدکریمی کارشناس آموزش حضور داشتند ، آقای  دکتر کریمی اصل معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قم ، روسا و کارشاسان مراکز تحت پوشش بهزیستی استان از امکانات و ظرفیتهای موجود  درکارگاه ها ی  مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) بازدید نمودند.

سپس جلسه ای در اتاق جلسات مرکز برگزار گردید .
در ایتدای جلسه یزدیان (معاون آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قم) ضمن اشاره به مسئله اشتغال و اینکه بیکاری خود عامل بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی است ، آموزشهای مهارتی را یکی از مهمترین راه حل های نجات  از بیکاری دانست و امکانات فنی و حرفه ای را متناسب جهت استفاده تمامی اقشار جامعه بویژه افراد و گروه های تحت پوشش بهزیستی دانست  .
دکتر کریمی اصل(معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان قم) ضمن ابراز امیدواری از اینکه با همکاری دو دستگاه و استفاده از امکانات و ظرفیتهای فنی و حرفه ای بتوانیم زمینه مناسبی جهت توانمند سازی و اشتغال این افراد فراهم نمائیم .

 
 
     

پیوندهای ملی