جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
07. فروردین 1398
20. رجب 1440
27. مارس 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در راستای توانمند سازی عموم شهروندانی قمی صورت پذیرفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 09:11

امضای تفاهم نامه همکاری مابین سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم
در جلسه ای با حضور دکتر احمد عطارنیا مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم و مهندس پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم این تفاهم نامه همکاری به امضاء رسید.
دکتر عطارنیا امضای این تفاهم نامه را در راستای راهبردها و سیاستهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دانست و ابراز امیدواری نمود اینگونه آموزشها علیرغم وجود کم آبی و خشکسالی موجود منجر به تحول در بخش فضای سبز استان شود. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود گفتند: آموزش نه تنها هزینه نیست بلکه درواقع نوعی سرمایه گذاری است که موجب فرهنگ سازی و ارتقاء بهروری در سازمانها میشود.دکتر عطارنیا اظهار داشت اگر این آموزشها منجر به ایجاد تحرک ونشاط و در نهایت همراهی مردم در توسعه فضای سبز شود یقیننا موفقیت آموزش و آبادنی شهر را به همراه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ، مهندس جوادیان نیز این تفاهم نامه را در راستای عملیاتی شدن سیاستهای شهرداری قم در خصوص ارتقای فرهنگ شهروندی در حوزه فضای سبز دانستند واشاره داشتند این آموزشها که برای عموم شهروندان قمی ارائه میشود کاربردی بوده و با بهره گیری از مدرسان حرفه ای و در بخشهای مختلف گل و گیاه ، سبزیجات و گلهای آپارتمانی ارائه میشود.
در پایان جلسه نیز تفاهم نامه همکاری  در 8 ماده و 36 بند و دو تبصره به امضاء رسید.

 
 
     

پیوندهای ملی