جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
26. تیر 1398
14. ذي‌القعده 1440
17. جولای 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
اعزام 25 کارآموز قمی به مسابقات ملی مهارت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 17 مهر 1391 ساعت 14:06

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم : احمد عطار نیا ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم  اظهارکرد ، این کارآموزان که متشکل از 25 نفر مرد و زن هستند در 21 حرفه به رقابت خواهند پرداخت .
وی افزود: این کارآموزان ازبین برگزیدگان مسابقات شهرستانی و استانی انتخاب شده و از شانزدهم تا هجدهم مهر ماه جاری در سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت که امسال در استان البرز و تهران برگزار می شود به رقابت خواهند پرداخت .
وی گفت: هدف از برگزاری این مسابقات، ایجاد بستر مناسب برای رقابت سالم بین مهارت آموختگان، اعتلای ارزش کار در جوانان و جامعه، ایجاد فرصت و امکان تبادل اطلاعات فنی و حرفه ای بین جوانان، ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی و کشف استعدادهای حرفه ای جوانان است .

 

عطارنیا اضافه کرد: برگزیدگان مسابقات ملی مهارت نیز برای شرکت در المپیاد جهانی مهارت در لایپزیگ آلمان اعزام خواهند شد .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم عنوان کرد: این المپیاد هر دوسال یکبار برگزار می شود و فرصت خوبی برای ارایه توانمندی جوانان ایرانی در عرصه بین المللی و آشنایی با تجارب آن ها به شمار می رود .
وی با بیان اینکه بیشترین کاربرد مهارت این کارآموزان در بخش های تولیدی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، ابراز امیدواری کردکه از بکارگیری این نیروی جوان و نخبه در واحدهای تولیدی و صنعتی استقبال گردد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 17 مهر 1391 ساعت 14:14
 
 
     

پیوندهای ملی