جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
26. تیر 1398
14. ذي‌القعده 1440
17. جولای 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
حضور استان قم در نمایشگاه تخصصی گذر مهارت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 16 مهر 1391 ساعت 17:53

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در راستای سیاست های ترویجی و فرهنگ سازی آموزشهای مهارتی و معرفی دستاوردها و فعالیتهای آموزشی خود در نمایشگاه تخصصی گذر مهارت در مرکز تربیت مربی کرج شرکت می کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم :  در حاشیه سیزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت مرحله کشوری، نمایشگاهی از دستاوردها و فعالیتهای آموزش فنی و حرفه ای استانها با رویکرد ترویج آموزش های مهارتی خاص با شیوه های نوین و ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی برگزار خواهد شد که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در نمایشگاه تخصصی گذر مهارت و نمایشگاه های عمومی و تخصصی برای بهره گیری از دستاوردهای نوین در مرکز تربیت مربی کرج حضور می یابد.

 

بنا به این گزارش: این نمایشگاه از روز یکشنبه شانزدهم مهر ماه همزمان با آغاز مسابقات ملی مهارت و با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و تنی چند از مقامات کشوری و سازمانی افتتاح و آغاز به کار کرده است .
شایان ذکر است نمایشگاه تخصصی گذر مهارت با هدف ترویج آموزش های مهارتی خاص با شیوه های نوین به علاقه مندان و ارتقای سطح فرهنگ مهارت آموزی در محل برگزاری مسابقات ملی مهارت بر پا شده و بازدید از آن برای عموم آزاد می باشد

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 16 مهر 1391 ساعت 19:00
 
 
     

پیوندهای ملی