جستجو

پیام ویژه

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
01. خرداد 1398
17. رمضان 1440
22. می 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم خبر داد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 15 فروردین 1397 ساعت 08:17

اسکان نوروزی بیش از یک هزار و صد نفر در مهمانسرای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم از پذیرش، اسکان و ارائه خدمات به یک هزار و 128 نفر از زائران و مسافران در ایام نوروز سال جاری در مهمانسرای این اداره کل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، دکتر احمد عطارنیا با اعلام این خبر اظهار داشت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم همه ساله در ایام نوروز با تشکیل ستاد خدمات تسهیلات نوروزی، آماده پذیرایی از میهمانان می باشد که در نوروز 1397 نیز این اداره کل با بسیج همکاران و با بهره گیری از تمامی امکانات موجود و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل مراکز (نمازخانه، خوابگاه، مامورسراها) و عضویت در ستاد خدمات سفر استان، خدمات مناسبی به مسافران نوروزی ارائه نمود.

وی افزود: این اداره کل با توجه به افتخار میزبانی زائران کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از تمام امکانات خود برای میزبانی همکاران محترم استفاده نموده است.
عطارنیا ادامه داد: جهت رفاه حال پرسنل خدوم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که در ایام نوروز قصد زیارت بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) را داشته اند اقدام به تجهیز و راه اندازی 8 مکان اضطراری و آماده سازی 5 مامورسرا را نموده اند که ماحصل آن پذیرش یک هزار و 128 نفر در قالب 253 خانواده از 21 استان کشور بوده است.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بیان داشت: واقع شدن حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام االله علیها، مسجد مقدس جمکران، بارگاه بیش از 400 امامزاده و قرار گرفتن این استان در شاهراه مواصلاتی جاده های کشور از جمله عواملی است که موجب شده تا استان قم در طول سال به ویژه ایام نوروز مقصد بسیاری از هموطنان از نقاط مختلف کشور باشد .

 
 
     

پیوندهای ملی