جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : جمعه
03. اسفند 1397
16. جمادي‌الثاني 1440
22. فوریه 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قرائت شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 04 بهمن 1396 ساعت 10:15

پیام معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، در مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور پیام دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قرائت شد.
متن پیام به شرح زیر است:
«إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ يَهْدِي لِلَّتِي هِيَ أَقْوَمُ وَ يُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِينَ»
بشریت امروز بیش از هر زمان دیگری محتاج به قرآن است. گنج ارزشمندی که جسم و روح در سایه اش آرامش خاطر می جوید و هدایت راستین زندگی حقیقی را می یابد.
نگاه مؤمنانه خداجویان بر سبیل وحی و کلام الهی روشنگر مسیر رستگاری در تلاطم ضلالتها و گمراهی های فکری و فلسفی در همیشه تاریخ بوده است. تاکیدات پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله بر تأسی به گوهر گرانبهای قرآن، راهبرد کلام ختمی مرتبت برای سعادت بشر و زندگی سعادتمندانه در بین امت اسلامی به شمار می آید.

پیامبر رحمت، قرآن را منشور وحدت می داند و بینش قرآنی دوستی ها و محبت ها را تقویت می کند و کینه و دشمنی را از بین می برد. بدون شک قرآن عامل اصلی اتحاد و همبستگی امت اسلامی و ضامن بقای آن است.
توجه روزافزون آحاد جامعه به این نعمت الهی موجب صیانت از هویت دینی و مشترکات، ایجاد طراوت و روحیه معنوی، تقویت خودباوری و رشد و کمال انسانی می گردد.
برپایی ششمین دوره این مسابقات در استان قم، مهد عشق و ارادت به ساحت مقدس خاندان نبوت و سرچشمه زایش انقلاب شکوهمند اسلامی را به فال نیک گرفته و امید آن دارم که در دفتر ششم این منظومه وحی، که در آن خطه آسمانی گشوده می شود، شاهد تحولات کیفی و کمی نوینی برای تحکیم، تقویت و اعتلای فعالیت های قرآنی سازمان باشیم.
امیدوارم تمسک به قرآن کریم همچنان چراغ راه مهارت آموزان، مربیان و خاواده بزرگ آوزش فنی و حرفه ای باشد. درود خالصانه خود را به کلیه عوامل اجرایی و شرکت کنندگان در این رقابت ها اعلام کرده و توفیق روزافزون همگان را از خداوند منان برای ایشان مسئلت دارم.
سلیمان پاکسرشت

 
 
     

پیوندهای ملی