جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
21. آذر 1397
3. ربيع‌الثاني 1440
12. دسامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در راستای نظارت بر اجرای تفاهم نامه آموزشی با اداره کل آموزش و پرورش صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 09 دی 1396 ساعت 09:08

بازدید معاون آموزش و پرورش استان قم از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)
در راستای نظارت بر اجرای تفاهم نامه آموزشی سال 1396 فیمابین اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مبنی بر ارائه آموزشهای مهارتی به دانش آموزان کار و دانش استان معاون آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان بهمراه تعدادی از کارشناسان کار دانش و فنی و حرفه ای از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، در این بازدید یزدیان معاون آموزش پژوهش و برنامه ریزی و خلیلی رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، یاری معاون آموزش و پرورش استان را همراهی میکردند.

در ابتدای بازدید حیدری، رئیس مرکز گزارش کاملی از عملکرد مرکز، دوره های مهارتی و تنوع رشته های مهارتی منجر به اشتغال ارائه نمود و با اشاره به تعامل مثبت بین ادارات آموزش و پرورش استان و مراکز آموزش فنی و حرفه ای اذعان داشت: ارتباط و نزدیکی هرچه بیشتر بین مدارس و هنرستانها با مراکز مهارت آموزی منجر به ارتقاء کیفیت آموزش خواهد شد و این مساله، روند اشتغال و کارآفرینی را به دلیل مهارت کاربردی و توان افزایی دانش آموزان تسهیل میکند.
در ادامه، یاری ضمن اعلام رضایت از همکاریهای انجام شده در سال تحصیلی 1396 و تاکید بر ارتباط بیشتر مدارس و هنرستانها با مراکز مهارت آموزی به دانش آموزان توصیه کرد تا از طریق کسب مهارت در کنار تحصیل، توانمندی خود را افزایش داده و برای ورود هرچه سریعتر و بهتر به بازار کار آماده شوند.
وی خاطر نشان کرد: خشنودی دانش آموزان و خانواده ها نشانه موفقیت این طرح می باشد که امیدواریم بتوانیم این طرح را در سالهای آینده با وسعت بیشتری با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ادامه دهیم.
در پایان بازدیدکنندگان ضمن بازدید از کارگاهها و تجهیزات تخصصی این مرکز، با دوره های آموزشی در حال برگزاری، مربیان و مهارت آموختگان نخبه مرکز آشنا و جهت بهبود روند تعاملات فیمابین به تبادل نظر پرداختند.

 
 
     

پیوندهای ملی