جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
27. آذر 1397
9. ربيع‌الثاني 1440
18. دسامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در آستانه دهه بصیرت صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 09 دی 1396 ساعت 07:38

پیام مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم بمناسبت حماسه نهم دی ماه
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، در پیام صادر شده از سوی دکتر احمد عطارنیا آمده است:
مردم با بصیرت ایران اسلامی در روز ماندگار 9 دی، حماسه ای ديگر آفريد و دشمنان خدا و دينش را مايوس و نا اميد ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آيت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی را شاد ساخت.
9 دی حماسه ای که در تاریخ ثبت شد و بار دیگر نشان داد ملت ایران هم صدای ولایتند و بصیرت لازم برای شناسایی دوست از دشمن را دارند.

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات ملت غیور به حساب می آيد.
با نگاهی دوباره به حوادث سال 88 و به تبع آن حماسه 9 دی نقشه ها و افکار دشمنان انقلاب برای مسخ و نسخ انقلاب نمایان می شود و بصیرت همیشگی ملت ایران اسلامی نمایان تر.
از دیگر پیام های حماسه 9 دی این است که هرکس از هر گروه و جناحی بخواهد به اصل نظام و دستاورد های گرانبهای آن چشم طمع بدوزد از ملت انقلابی و همیشه در صحنه ما سیلی محکمی خواهد خورد و این روز به هیچ جناح و گروهی تعلق ندارد و وظیفه همه ما این است که این روز گرامی بداریم و همیشه حامی و پشتیبان ولایت باشیم.
اینجانب به نمایندگی از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، این روز را به همه مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ملت ایران را در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری از خداوند سبحان خواستارم.

 
 
     

پیوندهای ملی