جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
27. آذر 1397
9. ربيع‌الثاني 1440
18. دسامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در راستای اهمیت تکریم ارباب رجوع صورت پذیرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 04 دی 1396 ساعت 07:39

جلسه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم با کارکنان حفاظت فیزیکی
در راستای اهمیت تکریم ارباب رجوع، نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور مدیر حراست و کارکنان حفاظت فیزیکی در محل سالن جلسات برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در این جلسه که با حضور پرسنل حفاظت فیزیکی مراکز تابعه برگزار گردید، دکتر احمد عطارنیا طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های پرسنل حفاظت فیزیکی عنوان داشت: واحد حفاظت فیزیکی از آنجا که محل ورود ارباب رجوع و راهنمایی ایشان به اداره کل می باشد دارای اهمیت بسیاری در جلب رضایت مندی و هدایت ارباب رجوع دارد.

وی با اشاره به اینکه نگهبانی در مراکز تابعه و صیانت از اموال از وظایف مهم در اداره کل می باشد، که این موضوع بر عهده پرسنل حفاظت فیزیکی است که در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل به این مهم می پردازند.
دکتر عطارنیا در ادامه سخنان خود به موضوع تکریم ارباب رجوع تاکید نمودند و عنوان داشتند همه همکاران موظف به راهنمایی و برخورد شایسته با مراجعین در اداره کل و مراکز تابعه می باشند و همکاران حفاظت فیزیکی نیز باید توجه خود به بحث تکریم ارباب رجوع را دو چندان نمایند.
در ادامه جلسه پرسنل حفاظت فیزیکی ضمن تقدیر و تشکر از حمایتهای صورت گرفته توسط مدیر کل و مدیر حراست، به بیان نظرات، پیشنهادات و درخواستهای خود پرداختند.

 
 
     

پیوندهای ملی