جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
27. آذر 1397
9. ربيع‌الثاني 1440
18. دسامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در راستای حمایت از بخش خصوصی و موسسات کارآموزی آزاد صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 07:37

دوره آموزشی بازاریابی و ارتباطات پولساز در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم
دوره آموزشی بازاریابی و ارتباطات پولساز جهت ارتقاء سطح دانش و آشنایی مدیران آموزشگاه های آزاد استان با وضعیت کسب و کار در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، سید ابوالفضل فدای حسین رئیس موسسات کارآموزی آزاد و مشارکتهای مردمی استان قم با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح دانش و آشنایی مدیران آموزشگاه های آزاد با وضعیت کسب و کار عنوان کرد: در راستای حمایت از بخش خصوصی و با توجه به برنامه ریزی انجام شده توسط اداره موسسات کار آموزی آزاد و کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای آزاد و طبق مصوبه هیئت نظارت استان قم، یک دوره کلاس آموزشی با عنوان بازار یابی و ارتباطات پولساز برگزار شد.

 

در این دوره کوتاه مدت دکتر باباشاهی عضو هیات علمی پردیس فارابی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه در دنیای امروز، گذشته از آموزش مهارت های حرفه ای و شغلی، افراد به واسطه ارتباط مستقیم و فراگیر با دیگران، نیاز به آموزش ارتباط و الگوهای ارتباطی دارد عنوان کرد: یک کارمند، پزشک و یا مدیر، معمولاً در محیط کاری و سازمان خود و یا در خانه  و کوچه و بازار با افراد بسیاری در ارتباط است که حتی از یک اشاره ابرو تا برخوردهای بسیار جدی و گفتگوهای طولانی را می توان در چارچوب ارتباط گنجاند.
وی افزود: یک آموزشگاه به عنوان يك نهاد اجتماعي نيازمند ارتباطات است و مديران نیز دريافته اند كه ارتباطات مؤثر با كاركنان و کارآموزان و درك انگيزه هاي ارتباطي آنان در توفيق مديران در دستيابي به اهداف طراحي شده عامل مؤثري است.
لازم به ذکر است در دوره مذکور که بیش از 100 نفر از مدیران آموزشگاه های آزاد استان شرکت داشتند در مورد انواع کانالهای ارتباطی، برنامه ریزی پیام، فرایند ارتباط و موانع برقراری ارتباط مطالبی ارائه گردید.

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 11:42
 
 
     

پیوندهای ملی