جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : شنبه
29. دی 1397
11. جمادي‌الاول 1440
18. ژانویه 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در راستای نظارت بر تفاهمنامه فیمابین ستاد کل نیروهای مسلح و وزرات تعاون،کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 27 آذر 1396 ساعت 09:22

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم از دوره های آموزشی سربازان وظیفه
در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری جهت آموزش و ارتقاء مهارت نیروهای مسلح و اجرایی نمودن تفاهم نامه توسعه آموزش های فنی و حرفه ای کارکنان وظیفه و توانمند ساختن آنان جهت ورود به بازار کار پس از پایان دوره مقدس سربازی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم از دوره های آموزشی سربازان وظیفه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، دکتر احمد عطارنیا در این بازدید از دوره آموزشی تعمیرکار موتور سیکلت و تعمیرکار برق خودرو که ویژه سربازان وظیفه و در مرکز امام خمینی (ره) در حال برگزاریست بازدید نمودند.

عطارنیا در این بازدید ضمن مثبت ارزیابی کردن این دوره های آموزشی ابراز امیدواری کرد که اینگونه آموزشها علاوه بر افزایش توانمندسازی مهارتی سربازان وظیفه باعث کمک به اشتغال ایشان پس از اتمام خدمت مقدس سربازی بشود.
وی یکی از دغدغه‌های اصلی کشور را فقدان مهارت در جوانان که سبب افزایش بیکاری آنان پس از خدمت سربازی می‌شود، دانست و افزود: بالاترین رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای فراهم کردن بسترهای ایجاد اشتغال و ورود نیروی جوان به دنیای کار با ارائه آموزشهای مهارتی است.
عطارنیا عنوان کرد: از سال جاری بر اساس تفاهم نامه منعقده فی مابین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مقرر است برای مهارت افزایی و تسهیل اشتغال سربازان وظیفه نیروهای مسلح سالانه 100 هزار نفر از سربازان در سطح کشور از آموزش های فنی و حرفه ای برخوردار شوند.
در پایان مدیر کل استان ضمن پرسش و پاسخ با سربازان وظیفه و شنیدن نظرات ایشان، از سایر کارگاههای آموزشی این مرکز نیز بازدید به عمل آوردند.

 
 
     

پیوندهای ملی