جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
21. آذر 1397
3. ربيع‌الثاني 1440
12. دسامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
با هدف توانمند سازی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح جهت ورود به بازار کار صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 04 آذر 1396 ساعت 09:18

جلسه مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم و فرماندهان پادگانهای ارتش مستقر در استان
در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری جهت آموزش و ارتقاء مهارت نیروهای مسلح و اجرایی نمودن تفاهم نامه توسعه آموزش های فنی و حرفه ای کارکنان وظیفه و توانمند ساختن آنان جهت ورود به بازار کار پس از پایان دوره مقدس سربازی جلسه ای در پدافند هوایی حضرت معصومه (س) قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در راستای تفاهم نامه ستاد کل نیروهای مسلح و وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای مهارت افزائی و تسهیل اشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح جلسه ای با حضور مدیر کل، رئیس اداره آموزش، رئیس مرکز نبوت و کارشناس آموزش پادگان با سرهنگ زرین جانشین فرمانده پدافند هوایی حضرت معصومه (س)، سرهنگ داودی جانشین پادگان قیام و سروان میرزابیگی مسئول آموزش پادگان منظریه برگزار گردید.

دکتر احمد عطارنیا، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در این جلسه با اشاره به اهمیت فراگیری آموزشهای مهارتی برای کارکنان وظیفه عنوان کرد: بر اساس تجربیات و نظرسنجی های سالهای گذشته و هماهنگی و جلسات متعدد با فرماندهان یگانهای مورد نظر، برنامه ریزی دقیقی در جهت زمانبندی و تنوع مهارتها در مقاطع مختلف سال جهت سربازان صورت می گیرد که زمینه ساز استفاده بهینه آنها از طول مدت سربازی و دوره های مهارتی می شود.
وی با اشاره به وسعت و تنوع آموزشهای مهارتی در مراکز دولتی و آموزشگاههای آزاد استان جهت همه اقشار جامعه افزود: این اداره کل آمادگی دارد تا علاوه بر آموزش پرسنل وظیفه، شرایطی را برای آموزش نیروهای پایور و خانواده های محترم آنها فراهم نماید تا بتوانند از آموزشهای رایگان در مراکز دولتی و استفاده از آموزشهای آموزشگاههای آزاد با تخفیف مناسب بهره مند شوند.
در این جلسه فرماندهان پادگانهای ارتش استان ضمن تقدیر از عملکرد آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، با مثبت ارزیابی کردن آموزشهای مهارتی جهت پرسنل وظیفه از ارئه آموزش جهت پرسنل کادر و خانواده های ایشان استقبال نمودند.
در پایان جلسه مقرر شد پادگانها، نیروهای دارای تخصص را شناسائی و برای مراحل تعیین صلاحیت معرفی کنند تا بتوان از آنها به عنوان مربی استفاده نمود ضمن اینکه کارکنان وظیفه به مدت حداقل دو هفته برای یادگیری مهارت در مراکز دولتی حضور یابند.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 04 آذر 1396 ساعت 09:23
 
 
     

پیوندهای ملی