جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
21. آذر 1397
3. ربيع‌الثاني 1440
12. دسامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
به مناسبت هفته بسیج برگزار شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
پنجشنبه, 02 آذر 1396 ساعت 11:38

برگزاری نمایشگاه توانمندیهای کارآموزان مرکز نبوت قم
به مناسبت هفته مقدس بسیج و جهت معرفی ظرفیت های آموزش های بازار محور و در راستای اجرایی کردن بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در نامگذاری سال 1396 بنام اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال، نمایشگاه توانمندیها و دستاوردهای واحد آموزش خواهران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای دو منظوره نبوت قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، سید مجتبی موسی کاظمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای نبوت هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی و نمایش دستاوردهای اشتغال و کارآفرینی بانوان منطقه محروم نیروگاه در زمینه مشاغل خانگی و آموزش های بازار محور در راستای شعار اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال عنوان نمود.

وی افزود:  فعالیت در حوزه مشاغل خانگی و آموزش بازار محور ویژه بانوان، زمینه ساز و فرهنگ ساز تولید و مصرف کالاهای ایرانی برای جامعه ایرانی و همچنین افزایش تولید کالا و اشتغال زایی در بخش خصوصی و دولتی می باشد.
موسی کاظمی بیان داشت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای نبوت قم در راستای توسعه عدالت اجتماعی در مناطق محروم و به منظور توسعه اشتغال برای بانوان و کمک به اقتصاد خانواده و در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز بازار کار می نماید.

 
 
     

پیوندهای ملی