جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
03. بهمن 1397
16. جمادي‌الاول 1440
23. ژانویه 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در راستای اجرای برنامه بازدید همگانی انجام شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یکشنبه, 21 آبان 1396 ساعت 09:10

مراسم آغازین برنامه هماهنگ کشوری بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در  استان قم
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در مراسم آغازین برنامه بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای بر استفاده از ظرفیت بازدید همگانی در معرفی رسالت، خدمات و فعالیت های آموزش فنی وحرفه ای تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان قم، دکتر احمد عطارنیا افزود: در راستای تحقق بند دوم سیاست های کلی اشتغال ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مبنی بر «آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازار کار و ارتقای توان کارآفرینی و توام کردن آموزش و مهارت و جلب همکاری بنگاه های اقتصادی برای استفاده از ظرفیت آنها»، سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به عنوان یکی از متولیان اصلی نظام آموزش مهارت و فناوری اهداف و برنامه های مختلفی را دنبال می کند.

وی افزود: در همین راستا اطلاع رسانی، هدایت و فراگیر نمودن هر چه بیشتر آموزش های مهارتی در جامعه از ابزار کلیدی و زیرساختی تحقق سیاست ها و برنامه های اشتغال و اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.
عطارنیا بیان داشت: بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای فرصت مناسبی را در راستای ارتقای ارتباط با مخاطبان سازمان فراهم می سازد.
وی در پایان اظهار داشت: با اشاره به اهمیت بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان در معرفی جایگاه و رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، روسای مراکز آموزشی استان با تمام توان و آمادگی لازم مقدمات حضور بازدید کنندگان در بازه زمانی 20 لغایت 25 آبان ماه را فراهم می نمایند و آماده خدمات رسانی به کلیه همشهریان عزیز میباشند.
لازم به ذکر است، با هدف آشنائی اقشار مختلف جامعه با فعالیتهای آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای مراسم آغازین طرح برنامه هماهنگ کشوری بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای همزمان با سراسر کشور در استان قم با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای، معاونین و نمایندگان ادارت استان برگزار گردید.

 
 
     

پیوندهای ملی