جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
03. بهمن 1397
16. جمادي‌الاول 1440
23. ژانویه 2019

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
از سوی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت گرفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 11:10

تقدیر از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، توسط معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از دکتر احمد عطارنیا بدلیل کسب رتبه برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در «مجموع شاخصهای اختصاصی و عمومی جشنواره شهید رجایی سال 1395» تقدیر به عمل آمد.
در بخشی از این تقدیرنامه خطاب به دکتر عطارنیا آمده است:
کسب رتبه برتر در «مجموع شاخصهای اختصاصی و عمومی جشنواره شهید رجایی سال 1395 توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم» را حضور شما و همکاران ساعی و تلاشگر آن مجموعه تبریک گفته و تلاشهای ارزشمندتان را ارج می نهم.

 

یقینا آموزش های فنی و حرفه ای در توانمندسازی سرمایه های انسانی و توسعه و بالندگی ایران اسلامی عزیزمان جایگاه ارزشمندی داشته و بطور حتم تلاش مربیان دلسوز، کارشناسان تلاشگر، کارکنان ساعی و مسئولان متعهد در بخشهای دولتی و همچنین عملکرد مطلوب کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد و موسسات کارآموزی فنی و حرفه ای با انگیزه کسب خشنودی حق تعالی و هم وطنان شریفمان در این راستا نقش مهمی دارد.
امید است که همواره شاهد حضور موثر مجموعه آموزش فنی و حرفه ای آن استان در راستای تحقق اهداف توسعه ای دولت تدبیر و امید در فضای تلاش و همدلی باشیم.

 
 
     

پیوندهای ملی