جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : چهارشنبه
21. آذر 1397
3. ربيع‌الثاني 1440
12. دسامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
بیانیه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم به مناسبت یوم الله 13 آبان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
پنجشنبه, 11 آبان 1396 ساعت 11:23

"سیزدهم آبان ماه نماد نفی سلطه و تاکید بر استقلال ملت ایران است"
یوم الله سیزدهم آبان ماه که برگرفته از نهضت عاشورایی حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در رسیدن به مقام شامخ آزادگی و آزاد سازی است، نقطه ی عطفی در تاریخ ملت ایران وانقلاب های جهان و برگ زرینی بر کتاب سراسر افتخار مردم مسلمان ایران است که تا همیشه ی تاریخ جاودان خواهد ماند.
انقلاب اسلامی ایران را می توان به جرات تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی به معنای نفوذ در رفتار ملت ها و کشور های دنیا بدون تهدید وارعاب به شمار آورد. در چنین روزی رهبر فرزانه و بنیانگذار بزرگ انقلاب را، به خاطر فریاد آزادی خواهی ومبارزه با استعمار و استکبار جهانی و استبداد شاهنشاهی تبعید نمودند، غافل از اینکه رهبر بزرگ انقلاب پانزده سال پس از آن خروش ظلم ستیز، کاخ های پوشالی استبدادشان را با قدرت ایمان، وحدت و قیام فرزندان برومند خود فرو خواهد ریخت.

سیزدهم آبان در روز شمار انقلاب اسلامی نه یک روز که خود به تنهایی یک تاریخ و انقلاب دیگر است، روزی که با نثار خون های پاک شهدای دانش آموز ودانشجو جاودان شد.
در این روز دانشجویان پیرو خط امام، با الهام از اندیشه های استکبار ستیز و ضد استعماری امام همیشه زنده، آخرین لانه فساد وجاسوسی شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار را به تسخیر در آوردند، این حماسه چنان شکوهمند و کوبنده بود که امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم و حتی بزرگتر از انقلاب اول یعنی سرنگونی رژیم شاهنشاهی دانستند.
اینجانب و کلیه همکاران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و مراکز آموزشی تابعه در سالروز تاریخی یوم الله 13 آبان اعلام می داریم که قدر استقلال، آزادی جمهوری اسلامی و وطن عزیز خود را می دانیم و آماده ایم بهای این استقلال را بپردازیم و اطمینان داریم فرزندان غیور این سرزمین، با اتکا به ایمان به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با عنایت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و با تبعیت از مقام عظمای ولایت، کشور را در برابر همه تهدید ها وتحریم ها بیمه می کنند.

 
 
     

پیوندهای ملی