جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : دوشنبه
02. مهر 1397
13. محرم 1440
24. سپتامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
با هدف تبیین نقش مهارت آموزی و ایجاد اشتغال در بین دانشجویان صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 08:18

بازدید مسئولان و جمعی از اساتید پردیس فارابی دانشگاه تهران از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) استان قم
معاون دانشجویی، رئیس دانشکده فنی مهندسی و جمعی از اساتید و کارشناسان پردیس فارابی دانشگاه تهران از مرکز شماره یک آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی رحمت الله علیه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، فقیهی سرپرست مرکز با اعلام این خبر اظهار داشت: این بازدید با هدف آشنایی مسئولان، اساتید و کارشناسان پردیس فارابی با کارگاهها و تجهیزات مرکز شماره یک و استفاده از این توانمندیها در جهت ارتقاء آموزشهای تئوری و عملی جهت دانشجویان در مراکز و واحدهای جوار دانشگاهی برگزار شد.

فقیهی با اشاره به تعامل مثبت بین دانشگاه ها و مراکز آموزش فنی و حرفه ای اذعان داشت: ارتباط و نزدیکی هرچه بیشتر بین مباحث تئوری و کاربردی دانشگاه و مراکز مهارت آموزی منجر به ارتقاء کیفیت آموزش خواهد شد و این مهم روند اشتغال و کارآفرینی  را به دلیل مهارت کاربردی و توان افزایی دانشجویان تسهیل میکند.
مسئولان پردیس فارابی نیز ضمن مفید ارزیابی کردن این بازدید و تاکید بر ارتباط بیشتر دانشگاهها و مراکز مهارت آموزی به دانشجویان توصیه کردند تا از طریق کسب مهارت در کنار آموزش دانشگاهی، توانمندی خود را افزایش داده و برای ورود هرچه سریعتر و بهتر به بازار کار آماده شوند.
در پایان بازدیدکنندگان ضمن بازدید از کارگاهها و تجهیزات تخصصی این مرکز، با دوره های آموزشی در حال برگزاری، مربیان و مهارت آموختگان نخبه مرکز آشنا و جهت بهبود روند تعاملات فیمابین به تبادل نظر پرداختند.

 
 
     

پیوندهای ملی