جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : جمعه
30. شهریور 1397
10. محرم 1440
21. سپتامبر 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان انجام شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 08:08

پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم خطاب به بازنشستگان و از کارافتادگان بمناسبت فرارسیدن روز خانواده و تکریم بازنشستگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، در پیام صادر شده از سوی دکتر احمد عطارنیا آمده است:
حمد و سپاس بی‌پایان خداوند را که پاسدار و قدردان زحمات و تلاش‌های مجاهد‌گونه عزیزانی هستیم که سال‌ها با پشتکار و سخت‌کوشی وصف‌ناپذیر خویش در عرصه‌های آموزش، آبادانی و سازندگی این آب و خاک چرخ‌های عظیم توسعه و پیشرفت را به گردش درآوردند.

بررسی و تعمق همه‌جانبه در فرهنگ غنی ایران زمین و آموزه‌های دینی ما از گذشته تا به امروز بیانگر این واقعیت مهم است که تکریم و حفظ حرمت سالمندان و پیشکسوتان همواره به عنوان یک ارزش تاریخی – مذهبی در باورهای ما مورد تأکید قرار گرفته است. 25 ذی‌الحجه مصادف با روز تکریم خانواده و بازنشستگان، فرصت مغتنمی است که از فعالان دیروز عرصه کار و تلاش و خردمندان امروز کشورمان تجلیل و قدردانی کنیم.
بازنشستگان عزیز! امروز ما بر این باوریم که آرامش و امنیت اجتماعی و اقتصادی کشور را مدیون تلاش‌های بی‌دریغ شما خردورزانی که طی سال‌های فعالیت خود از هیچ کوششی مضایقه نداشته و با پشتکار و سخت‌کوشی وصف‌ناپذیر در عرصه آبادانی و سازندگی این مرز و بوم، چرخ‌های عظیم توسعه و پیشرفت را به حرکت درآورده‌اید هستیم؛ پس به راستی سزاوار مهربانی و احترامید.
سخن گفتن از ارزش سالیان طولانی فعالیت سازنده شما عزیزان آسان نیست، به طور قطع این تلاش، پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام پایه‌های اقتصادی، توانمندی‌های صنعتی و انسجام نظام اداری و آموزشی کشور بوده است. تلاشتان را ارج می‌نهیم و پاسداری از زحماتتان را تکلیف خود می‌دانیم. شما آیینه تمام نمای شاغلین، هستید و تردیدی نیست که اگر این آیینه با تکریم و پاسداشت شما و نشاندن لبخند رضایت بر لبانتان شفاف و صیقلی شود، نویدبخش آینده‌ای پرفروغ برای همگان خواهد بود.
مسلماً پایداری و صلابت این سربازان سازندگی دیروز بدون همراهی همسران و یاورانی دلسوز و فداکار میسر و ممکن نمی‌شود. از برکت وجود شما، نسل پوینده و پرامید امروز جامعه در صحنه تولید و سازندگی کشور، چشم به فردایی روشن دارند و بسی مایه سرور است پاسداشت عزیزان از کارافتاده، این قهرمانان سنگر تولید و خدمت، راست‌قامتانی که اگرچه از کار و مجاهدت فارغ گردیده‌اند ولی بی‌گمان از پرتوافشانی و بذل بی‌دریغ علم و تجربه باز نایستاده‌اند.
اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز عزیز و فرخنده به بازنشستگان شریف و خانواده‌های مکرم آنان در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم و میهن اسلامی، امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی این مرز و بوم، برای پاسخگویی و خدمت‌رسانی به شریف‌ترین اقشار جامعه کوشا باشیم.

 
 
     

پیوندهای ملی