جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
26. تیر 1397
4. ذي‌القعده 1439
17. جولای 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در جلسه هم اندیشی مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای وارتباطات و فناوری اطلاعات استان عنوان شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
پنجشنبه, 12 مرداد 1396 ساعت 09:37

مرکز پشتیبان کسب و کار های اینترنتی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قم راه اندازی می شود
راه اندازی مرکز پشتیبان کسب و کار های اینترنتی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قم در جلسه هم اندیشی که با حضورمدیران کل آموزش فنی و حرفه ای وارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، و رئیس نظام صنفی رایانه ای استان و  کارشناسان و مسئولین این ادارات برگزار شد مطرح گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ، در این جلسه آقای هانی مدیر کل ICT به بیان سیاست ها و اهداف اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در خصوص کسب و کارهای دیجیتال و توسعه اشتغال استان پرداخت.

سپس هر یک از حاضرین نقطه نظرات خود را در مورد چگونگی دستیابی به اهداف ذکر شده و نحوه تعامل دو اداره کل در این خصوص مطالبی را مطرح نمودند و در پایان مقرر گردید بسته های آموزشی 4 الی 6 ساعته با همکاری دو اداره کل برای متقاضیان به کسب و کارهای دیجیتال تهیه و در استان پیاده سازی گردد. همچنین راه اندازی مرکز پشتیبان کسب و کار های اینترنتی توسط اداره کل فنی و حرفه ای با حمایت اداره کل نیز از توافقات دیگر این جلسه بود .

 
 
     

پیوندهای ملی