جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
26. تیر 1397
4. ذي‌القعده 1439
17. جولای 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
با شرکت ۱۰۸ نفر؛ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 10:08

مرحله استانی مسابقات ملی مهارت قم به پایان رسید/ رقابت در ۲۵ رشته
رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل فنی و حرفه ای قم گفت: مرحله استانی مسابقات ملی مهارت قم با رقابت ۱۰۸ نفر به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم،ابوالفضل خلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری دوره‌های مسابقات ملی مهارت در قم عنوان کرد: مرحله شهرستانی این مسابقات با انتخاب نفرات برتر در تیرماه به پایان رسید.
وی با بیان اینکه در این مرحله ۴۵۴ نفر شرکت داشتند، عنوان کرد:‌ ۲۶۱ نفر از این تعداد را آقایان و ۱۹۳ نفر هم بانوان تشکیل می‌دهند.

وی بیان داشت: مرحله استانی این دوره از مسابقات روزهای پنجم، ششم و هفتم مرداد برگزار شد، و امروز آخرین روز برگزاری مرحله استانی بود که با شرکت ۱۰۸ برگزیده  مرحله شهرستان در ۲۵ رشته برگزار شد.
رئیس اداره آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای قم با بیان اینکه در هر رشته افرادی که به حد نصاب نمره برسند وارد اردو می‌شوند گفت: افرادی که حد نصاب‌های استاندارد را دریافت کنند از هفته آینده وارد اردو می‌شوند و در نهایت از هر رشته یک نفر به مرحله کشوری اعزام می‌شود.
وی ادامه داد:‌ مسابقات کشوری هم در نیمه آذرماه برگزار می‌شود که نفرات برتر امسال و سال آینده به مسابقات جهانی روسیه اعزام خواهند شد.
خلیلی رشته‌های قنادی، آشپزی،‌ کنترل صنعتی، تبرید و تهویه، طراحی فضای سبز، مکانیکی، جواهر سازی، کابینت سازی و جوشکاری را از جمله رشته‌هایی نام برد که هنرجویان در آن شرکت داشتند.

وی در ادامه عنوان کرد: قم در دوره‌های گذشته توانسته در رشته‌های قنادی، آشپزی، طراحی  فضای سبز و تبرید و تهویه مدال‌های رنگارنگی را کسب کند.

 
 
     

پیوندهای ملی