جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
26. تیر 1397
4. ذي‌القعده 1439
17. جولای 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در ششمین روز از هفته ملی مهارت برگزار شد: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 07 مرداد 1396 ساعت 10:24

سمینارعلمی آموزشی در مرکز شماره یک امام خمینی(ره)
در ششمین روز از هفته ملی مهارت سمینار آموزشی تخصصی روشهای صحیح کار در صنعت تبرید و تهویه مطبوع  در سالن آمفی تئاتر در مرکز شماره یک امام خمینی(ره)برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، در ششمین روز از هفته ملی مهارت که تحت عنوان «آموزش فنی و حرفه ای؛ نخبگان مهارتی، توسعه بخش خصوصی » نامگذاری شده است سمینار آموزشی تخصصی روشهای صحیح کار در صنعت تبرید و تهویه مطبوع ویژه تعمیرکاران سیستمهای تبرید و تهویه   استان قم با همکاری سازمان محیط زیست  ، دفتر حفاظت لایه اوزن و اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم برقی سرد کننده استان قم با هدف کاهش اثرات مخرب فعالیتهای انسانی بر لایه اوزن به مدت سه روز در مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) برگزار گردید .

در بخشی از این دوره آموزشی بازدیدی از کارگاه سرد کننده مرکز در نظر گرفته شده بود که با توضیحات مربی کارگاه مربوطه با استقبال خوب بازدید کنندگان قرار گرفت .
خاطر نشان می سازد: در این دوره آموزشی سه روزه که بیش از 150 نفر حضور داشتند که تعداد زیادی از تعمیرکاران سایر استانهای کشور نیز حضورداشتند عطار نیا ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ضمن خیر مقدم گزارشی از عملکرد این سازمان و همکاریهای صورت گرفته با اصناف ارائه نمودند .

 
 
     

پیوندهای ملی