جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : سه شنبه
26. تیر 1397
4. ذي‌القعده 1439
17. جولای 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
در چهارمین روز از هفته ملی مهارت صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 04 مرداد 1396 ساعت 10:11

دیدار مدیر کل آموزش فنی از آسایشگاه معلولین و سالمندان بهزیستی قم
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در چهارمین روز از هفته ملی مهارت به اتفاق جمعی از روسا و مسئولین ادارات تابعه با هدف توانمندسازی معلولین از از آسایشگاه معلولین و سالمندان بهزیستی قم بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ، عطارنیا مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم در چهارمین روز از هفته ملی مهارت که تحت عنوان « آموزش فنی و حرفه ای ،کارآموزان،فرهنگ کار و مهارت آموزی» نام گذاری گردیده است با حضور صمیمانه دربین معلولین و سالمندان واستماع دغدغه های این عزیزان با اهداء شاخه گل از ایشان تجلیل نموده و گفت :

توانمندسازی معلولان و ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای آنان یکی از دغدغه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای بوده و وظیفه سنگینی در قبال این عزیزان بر گردن ماست و نباید نسبت به آنان بی تفاوت باشیم.
عطلرنیا افزود:مهارت و انرژی کارآفرینانه می تواند مسائل اجتماعی و نیازهای برآورده نشده را به فرصت های معتبر برای ایجاد «ارزش های اجتماعی» تبدیل کند.
وی با بیان اینکه باید بپذیریم معلولان هر کدام توانمندی های خاص و منحصر به فردی دارند، تصریح کرد: اگر بتوانیم این افراد معلول را در جایی که صحیح و متناسب با توانایی وی است، قرار دهیم آنگاه توانسته ایم آنها را توانمند کرده و رشد دهیم.
عطارنیا در ادامه تجهیز و آماده سازی مکانی را به عنوان مرکز حرفه آموزی جهت استفاده از پتانسیلها وظرفیت‌های معلولین استان به عنوان بخشی از نیروی کار کشور و همچنین بالا بردن سطح توانمندیها و زندگی و معیشت این قشرپیشنهاد کرد.

 
 
     

پیوندهای ملی