جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : پنجشنبه
31. خرداد 1397
7. شوال 1439
21. ژوئن 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
با هدف تبیین نقش مهارت در حین تحصیل در ایجاد اشتغال صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
سه شنبه, 26 اردیبهشت 1396 ساعت 09:55

بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور استان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)
دانشجویان دانشگاه پیام نور استان با هدف آشنایی دانشجویان رشته خدمات آموزشی با مهارت آموزی از مرکز شماره یک آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره)بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم ولی حیدری رئیس مرکز شماره یک امام خمینی (ره) با اعلام این خبر اظهار داشت: در این بازدید که با هدف آشنایی دانشجویان رشته خدمات آموزشی با مهارت آموزی و نقش مهارت در حین تحصیل در ایجاد شغل و دید جامع از آینده شغلی دانشجویان صورت پذیرفت 30 نفر از دانشجویان رشته خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور قم از کارگاه های اتومکانیک درجه یک، برق خودرو درجه 2 و تاسیسات بازدید کردند.           
حیدری با اشاره به تعامل مثبت بین دانشگاه ها و کارگاه های آموزشی اذعان داشت: تعامل بین مباحث تئوری و کاربردی دانشگاه و کارگاه ها منجر به ارتقاء کیفیت آموزش خواهد شد و این مهم روند احراز شغل را به دلیل مهارت کاربردی و توان افزایی دانشجویان تسهیل میکند.  
وی تصریح کرد : از این رو به دانشجویان توصیه میکنم تا از طریق کسب مهارت در کنار آموزش تئوریک توانمندی خود را افزایش دهند و برای ورود هرچه سریعتر و بهتر به بازار کار آماده شوند.

 
 
     

پیوندهای ملی