جستجو

پیام ویژه

اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال

نظرسنجی

آموزشهای فنی و حرفه ای تا چه اندازه در ایجاد اشتغال پایدار در استان موثر بوده است
 

مدیریت کاربران

تقویم امروز

امروز : پنجشنبه
31. خرداد 1397
7. شوال 1439
21. ژوئن 2018

اوقات شرعی


 
Home

::::. لطفا چند لحظه منتظر بمانید .::::
با هدف ترویج فرهنگ کار و مهارت آموزی صورت گرفت: مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
چهارشنبه, 20 اردیبهشت 1396 ساعت 06:55

بازدید هنرجویان هنرستان هوانوردی مروارید آسمان کویر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) استان قم
دانش آموزان و هنرجویان هنرستان هوانوردی مرواید آسمان کویر با هدف آشنایی با رشته های آموزشی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان از مرکز شماره یک امام خمینی (ره) قم بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم،ولی حیدری رئیس مرکز شماره یک امام خمینی (ره) با اعلام این خبر اظهار داشت:

بمنظور ترویج فرهنگ کارآفرینی و پیروی از سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای توسعه و ترویج آموزشهای مهارتی ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک امام خمینی (ره) میزبان هنر جویان هنرستان هوانوردی مروارید آسمان کویر بود.
وی افزود: این بازدید جهت ترغیب هنرجویان برای ادامه تحصیل و نحوه پذیرش و آشنایی ایشان با محیط کار و صنعت و همچنین آموزش و فراگیری یک فن در کنار ادامه تحصیل صورت پذیرفت.
بنا به این گزارش: در ادامه بازدید سیدفواد برقعی مسئول آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) ضمن معرفی مرکز و کارگاهها و تجهیزات موجود در آن به ارائه توضیحاتی پیرامون چگونگی ارائه آموزشهای مهارتی در مراکز ثابت دولتی و آموزشگاههای آزاد  و نیز چگونگی دریافت گواهینامه های مهارت، به هنرجویان پرداخت و از هنرجویان خواست به منظور تقویت بنیه عملی و ارتقای مهارتی خود، پس از طی دوران تحصیل و یا در اوقات فراغت تابستان، در دوره های آموزش مهارتی این مرکز شرکت نمایند.

 
 
     

پیوندهای ملی